Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji/Drukarz

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Swadzim (pow. poznański)

    Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i ustawianie maszyn

  • Odpowiedzialność za jakość druku

  • Przygotowywanie materiałów do produkcji

  • Racjonalne i ekonomiczne gospodarowanie materiałami do produkcji

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Kontrola kolorystyki, jakości wydruku / zmiana ustawień maszyny

  • Obsługa maszyn zgodnie ze standardami technologicznymi oraz jakościowymi

  • Współpraca z działami wspierającymi produkcję oraz grafikami

  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur oraz standardów

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość technologii druku wielkoformatowego

  • Umiejętność obsługi maszyn drukujących

  • Samodyscyplina, terminowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Szczególnym atutem będzie doświadczenie w zakresie obsługi EFI, MIMAKI, HP LATEX.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza bądź operatora maszyn drukujących

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (atutem będzie wykształcenie kierunkowe i odpowiednie przygotowanie praktyczne w druku)

  • Wysoka samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Rozwojową, pełną wyzwań pracę oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Współpracę z kreatywnym i kompetentnym zespołem

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • możliwość dołączenia do programu PPK

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.

Kreativia jest nowoczesną firmą produkcyjno reklamową. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym,projektowaniu i produkcji systemów informacji wizualnej, a także produkcji liter i znaków przestrzennych.

Przewiń do profilu firmy