Ta oferta pracy jest nieaktualna od 333 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji ds. obsługi maszyn

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-09-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stabilne Przedsiębiorstwo z branży motoryzacyjnej z 20 letnim stażem na rynku szczecińskim
    zatrudni na umowę o pracę:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Opis stanowiska:
    • Obsługa maszyn – pras mimośrodowych  sterowanych numerycznie.

    Wymagania:

    • Podstawowa wiedza z zakresu czytania rysunku technicznego,
    • Umiejętność dokonywania pomiarów warsztatowych,
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
    • Rozwój osobisty,
    • Możliwość wewnętrznego awansu,
    • Pakiet szkoleń -  opieka/nadzór przez doświadczonego pracownika w okresie nauki.

    Osoby zainteresowane/ spełniające Nasze warunki prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj Teraz.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"