Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - dział cukierni i piekarni

Cukiernia Sowa Sp. J.O firmie

Cukiernia Sowa Sp. J.

Księdza Józefa Schulza 3

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • praca przy produkcji wyrobów cukierniczych i piekarskich

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • doświadczenie niekonieczne, ale hobby w tym zakresie oczekiwane

Mile widziane

  • doświadczenie jako cukiernik, pomoc cukiernika, piekarz, kucharz

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet szkoleń wdrażających

  • szeroki pakiet socjalny (m.in. pakiet sportowy, bonusy świąteczne)

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego

  • możliwość uczestnictwa w imprezach firmowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Cukiernia Sowa sp.j. w Bydgoszczy to firma o ugruntowanej pozycji na rynku cukierniczym, gastronomicznym i hotelarskim. W zakładzie produkcyjnym oraz w niespełna 40 punktach firmowych zatrudniamy kilkuset doświadczonych pracowników. Prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży obejmuje ponad 30 partnerów w ponad 150 lokalizacjach w największych polskich miastach oraz zagranicą.

Przewiń do profilu firmy