Oferta pracy

Pracownik Produkcji - Dział Foliowania

VEKA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Skierniewice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 25 lat, zatrudniamy ponad 630 pracowników. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. W związku z dynamicznym rozwojem, wybudowaniem nowej hali produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Produkcji-dział foliowania.

Zadania:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Nadzór jakościowy nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in.. dofinansowanie do wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne