Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Aalberts Surface Technologies Heat Sp. z o.o.O firmie

  • Strefowa 5, Dzierżoniów
    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Aalberts Surface Technologies Heat Sp. z o.o.

Strefowa 5

Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn pracujących w cyklu półautomatycznym

  • Obsługa pieców elektrycznych,

  • Przygotowanie detali do procesu produkcyjnego,

  • Obsługa wózka prowadzonego jezdniowego

  • Obsługa specjalistycznego wózka transportowego

  • Przygotowanie detali do wysyłki

  • Raportowanie bieżących statusów procesów technologicznych

  • Obsługa przyrządów pomiarowych (twardościomierze, pasometry)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, (optymalnie techniczne)

  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wskazana znajomość technologii obróbki cieplnej oraz doświadczenie pracy na maszynach produkcyjnych

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń

  • Możliwość poznania procesów obróbki cieplno-chemicznej

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • Zdobycie cennego doświadczenia w branży Automotive

Aalberts Surface Technologies Heat Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą w zakresie procesów związanych z technologią obróbki cieplnej, powierzchniowej oraz próżniowej.

Wykonujemy finalne operacje obróbki na najwyższym poziomie jakościowym dla ponad 200 000 komponentów stosowanych w różnych dziedzinach przemysłu high-tech, takich jak konstrukcje mechaniczne, przemysł motoryzacyjny, elektronika, elementy elektryki, przemysł lotniczy, technologie medyczne.

Przewiń do profilu firmy