Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji (elektromobilność)

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia świąteczna

Rekrutujemy dla

Niemiecka firma produkująca komponenty z obszaru e-mobility dla branży motoryzacyjnej - oferuje rozwiązania w zakresie rozwoju i produkcji systemów łączenia ogniw baterii dla świata elektromobilności.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż systemów łączenia ogniw baterii
  • Przygotowanie oraz obsługa maszyn produkcyjnych
  • Uzupełnianie półproduktów na liniach montażowych
  • Przygotowanie / sprawdzanie stanu stanowiska pracy
  • Realizacja pracy według otrzymanych instrukcji
  • Sprawdzanie zgodności produkowanych komponentów i półproduktów z wytycznymi

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech

Mile widziane

  • Mile widziane wykształcenie z jednego z obszarów: elektryka, elektrotechnika, mechatronika, elektronika, mechanika, energetyka, automatyka

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjna lokalizacja pracy (60 km od Polskiej granicy)
  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland GmbH
  • Pracę u naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży elektromobilności
  • Organizacja i pokrycie kosztów zakwaterowania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12,05 € brutto/h
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas!
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (25-30 dni na rok)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
  • Rozwój w branży elektromobilności
  • Możliwość długoterminowej współpracy

Benefity

  • mieszkanie służbowe
  • program rekomendacji pracowników
  • polskojęzyczny koordynator

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i elektromobilności. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutschland GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Aktualne oferty pracodawcy
PPZ/UK/0422

Pracownik Produkcji (elektromobilność), podkarpackie