Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Elektronik

PULSON Sp. z o.o.

3 0104 000 brutto / mies.
  • Modularna 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Modularna 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnianej osoby należy montaż oraz uruchamianie urządzeń oferowanych przez naszą firmę.

Poszukujemy osoby dynamicznej, otwartej na zdobywanie nowych umiejętności.

Nasze wymagania

Wymagania:

Wysokie zdolności manualne,

Komunikatywność,

Umiejętność pracy w zespole,

Zdolność organizacji pracy,

Mile widziane:

Wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym,

Znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej,

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

To oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Umowę o pracę,

Jednozmianowy tryb pracy, pn-pt (w chwili obecnej)

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Przyjazną atmosferę pracy,

Pakiet opieki medycznej - Enel Med..

O nas

Firma PULSON Sp. z o.o. jest jednym z czołowych, rodzimych producentów mobilnych urządzeń GPS oraz monitorujących systemy SSWiN. Wieloletnie doświadczenie zapewnia nam stabilną pozycję na rynku.