Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji elementow metalowych

Seibold Coil- und Kanttechnik GmbHO firmie

  • Ellwangen (Jagst)/Badenia Wirtembergia, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu: frezarki, szlifierki, elektrodrążarki (CNC i konwencjonalne)

  • Wykonywanie elementow metalowych oraz innych prac produkcyjnych

  • Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu produkcyjnego

  • dbanie o jakość produkcji

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie min. Srednie techniczne (Mile widziane kierunkowe)

  • Doswiadczenie w pracy przy obrobce metalu min. 2 lata

  • mile widziana umiejętność programowania maszyn

  • Chetnie pracownik z uprawnieniami spawalniczymi

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość narzędzi pomiarowych i umiejętność posługiwania się nimi

  • umiejętność pracy w grupie.

  • znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana, ale nie jest to warunek konieczny

  • gotowosc do rozpoczecia dlugoterminowej wspolpracy od zaraz

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowe na warunkach niemieckich w ramach jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej

  • roznorodnosc na stanowisku pracy

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Seibold Coil- und Kanttechnik GmbH

Od 2000 roku Firma Seibold Coil- und Kanttechnik GmbH znana jest jako lider w szero-kopojetej obrobce metalu.

Nowoczesny park maszynowy, najnowsze techniki produkcji oraz kunszt w obrobce recznej wyrozniaja nas na tle konkurencji oraz gwarantuja, ze zawsze mozemy zaofero-wac bogata game produktowa na zyczenie klienta. Zmotywowani i wykwalifikowani pracownicy sa podstawa sukcesu naszego przedsiebiorstwa.

Przewiń do profilu firmy