Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

WOJCIECH EDER "EDER"O firmie

  • Fałkowo (pow. gnieźnieński)

    Fałkowo (pow. gnieźnieński), wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zszywanie, wycinanie i zgrzewanie tkanin i materiałów

  • serwis pasów w kraju i za granicą

  • dbałość o jakość i efektywność produkcji

  • realizacja produkcji zgodnie z przyjętymi zasadami

  • obsługa systemu informatycznego oraz wprowadzanie danych dotyczących przebiegu produkcji

Nasze wymagania

  • dokładność, punktualność, aktywność i zdecydowanie w działaniu

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z klientem podczas serwisu

  • znajomość urządzeń pomiarowych: miarka, linijka

  • umiejętność pracy w zespole oraz adaptowania się do zmian

  • chęci do nauki i pracy

  • zdolności manualne

  • dobry wzrok

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • po okresie próbnym, umowa o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14 lub 8-16

WOJCIECH EDER "EDER"

Firma EDER z Fałkowa jest firmą produkcyjną, działającą nieprzerwanie od 1989 roku. Produkujemy pasy PTFE na bazie włókna szklanego i aramidowego. Ponad 30-letnie doświadczenie i wiedza zdobyta przez wyspecjalizowany zespół doradców technicznych i pracowników produkcyjnych oraz selekcja najlepszych materiałów dostępnych na rynku, profesjonalny dobór złączy, wzmocnień i prowadzeń sprawia, że z powodzeniem dostarczamy nasze produkty do wielu gałęzi przemysłu na całym świecie.

Nasza obecna technologia produkcji i serwisu łączy w sobie najlepsze rozwiązania stosowane aktualnie na świecie. Nowe maszyny i urządzenia wraz z potrójną kontrolą jakości zapewniają produkt i serwis na najwyższym światowym poziomie. Pozwoliło to na przekształcenie lokalnej firmy w globalnego gracza na rynku pasów PTFE.

Przewiń do profilu firmy