Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

WOJCIECH EDER "EDER"

  • Fałkowo (pow. gnieźnieński)

    Fałkowo (pow. gnieźnieński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Dołączając do zespołu firmy Eder, zyskasz możliwość przeprowadzania profesjonalnej obsługi serwisowej w największych firmach przemysłowych w kraju i za granicą. Niezbędną wiedzę dotyczącą branży oraz poszczególnych produktów zdobędziesz właśnie dzięki pracy na produkcji

  • Serwis pasów w kraju i za granicą

  • Obsługa systemu informatycznego oraz wprowadzanie danych dotyczących przebiegu produkcji

  • Zszywanie, wycinanie i zgrzewanie tkanin oraz materiałów

  • Realizacja produkcji zgodnie z najwyższymi standardami jakości

Nasze wymagania

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne

  • Chęć „nauczenia się branży”, czyli zdolność do podnoszenia swojej wiedzy, tak żeby zostać ekspertem technicznym w zakresie produktów oferowanych przez firmę Eder

  • Umiejętność pracy w zespole – komunikatywność, otwartość, szczere wyrażanie opinii i dzielenie się pomysłami

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w największej w Polsce i trzeciej w Europie, firmie w branży PTFE

  • Dołączenie do zespołu, w którym stawiamy na nieustanne podnoszenie kompetencji i współdziałanie w osiąganiu kolejnych celów

  • Pracę z doświadczoną kadrą, która z radością i empatią będzie dzielić się wiedzą oraz umiejętnościami

  • Różnorodne wyzwania na kolejnych etapach rozwoju

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

Firma EDER z Fałkowa jest firmą produkcyjną, działającą nieprzerwanie od 1989 roku. Produkujemy pasy PTFE na bazie włókna szklanego i aramidowego. Ponad 30-letnie doświadczenie i wiedza zdobyta przez wyspecjalizowany zespół doradców technicznych i pracowników produkcyjnych oraz selekcja najlepszych materiałów dostępnych na rynku, profesjonalny dobór złączy, wzmocnień i prowadzeń sprawia, że z powodzeniem dostarczamy nasze produkty do wielu gałęzi przemysłu na całym świecie.

Nasza obecna technologia produkcji i serwisu łączy w sobie najlepsze rozwiązania stosowane aktualnie na świecie. Nowe maszyny i urządzenia wraz z potrójną kontrolą jakości zapewniają produkt i serwis na najwyższym światowym poziomie. Pozwoliło to na przekształcenie lokalnej firmy w globalnego gracza na rynku pasów PTFE.

Przewiń do profilu firmy