Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji farb i lakierów

HUBERGROUP POLSKA sp. z o.o.O firmie

HUBERGROUP POLSKA sp. z o.o.

Nowa 21

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • produkowanie farb i lakierów - odważanie i dozowanie komponentów

  • obsługa wag, maszyn dozujących i urządzeń (nie wymagamy doświadczenia, oferujemy pełne szkolenie stanowiskowe)

Nasze wymagania

  • sumienność, pracowitość i staranność

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy w grupie

  • dodatkowy atut: gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dodatki: karta Multisport, pakiet medyczny

  • wynagrodzenie na okresie próbnym 3800 zł brutto

  • zwrot kosztów dojazdu

  • następnie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz zaangażowania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Poszukujesz stałej pracy, ale nie posiadasz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy!

hubergroup Polska to nowoczesna, rozwijająca się firma produkująca wysokiej jakości farby i lakiery do druku. Lider na rynku krajowym i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy