Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji farb i lakierów

HUBERGROUP POLSKA sp. z o.o.O firmie

HUBERGROUP POLSKA sp. z o.o.

Nowa 21

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • produkowanie farb i lakierów - odważanie i dozowanie komponentów
  • obsługa wag, maszyn dozujących i urządzeń (nie wymagamy doświadczenia, oferujemy pełne szkolenie stanowiskowe)

Nasze wymagania

  • sumienność, pracowitość i staranność
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w grupie
  • dodatkowy atut: gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dodatki: karta Multisport, pakiet medyczny
  • wynagrodzenie na okresie próbnym 3800 zł brutto
  • zwrot kosztów dojazdu
  • następnie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz zaangażowania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Poszukujesz stałej pracy, ale nie posiadasz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy!

hubergroup Polska to nowoczesna, rozwijająca się firma produkująca wysokiej jakości farby i lakiery do druku. Lider na rynku krajowym i zagranicznym.

Pracownik produkcji farb i lakierów, Nowa 21, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)