Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

DIRECT-SERVICE Artur Michałek

8 50012 000 brutto / mies.
  • Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Praca we Francji dla kobiet i mężczyzn

  • Praca w dużej renomowanej firmie produkującej okna oraz drzwi.

  • Praca na stanowiskach manualnych lub przy operowaniu maszyn.

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia. Szkolenia na stanowiskach na miejscu w firmie.

  • IDEALNY KANDYDAT to ze znajomością j francuskiego (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • stawka od 11 €/h brutto (22,5 % podatku)

  • dodatek 10 % premia IFM

  • dodatek 10% ekwiwalent za urlop

  • dodatek (za prace 2 zmianowa) 7.10 €/dzień netto

  • dodatek za stanowisko 0,33 euro × stawka / dzień

  • premia dodatkowa za prace w sobotę

  • zapewnione zakwaterowanie (opłaca pracownik)

  • ubezpieczenie francuskie (pomoc w złożeniu dokumentów)

  • praca na długi okres czasu, możliwa umowa na stałe

O nas

Renomowana firma na rynku francuskim, produkująca okna drzwi o wysokim standardzie. Firma znajduje się w środkowo zachodniej części Francji (około 70km od oceanu Atlantyckiego).