Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji-galwanizer

Derksen Polska Sp. z o.o.

umowa zlecenie
23,60 brutto / godz.
umowa o pracę tymczasową
3 965,68 brutto / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na produkcji przy utrzymaniu procesu galwanizacji

  • Umieszczanie drobnych elementów stalowych w cylindrach galwanizerskich

  • Obsługa manipulatora do galwanizacji

  • Rozładunek dostarczonych elementów

  • Dbanie o poprawne przeprowadzanie procesu galwanizacji

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Chęci do pracy

  • Umiejętność w pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (na miesiąc), następnie umowa o pracę tymczasową - docelowo zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

  • Wynagrodzenie na umowie zlecenie 23,60 zł brutto/h, na umowie o pracę tymczasową 3965,68 zł brutto/mies

  • Przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Pracę w systemie czterobrygadowym, III-zmianowym

  • Możliwość nawiązania długookresowej współpracy

Od ponad 15 lat zatrudniamy pracowników sezonowych i tymczasowych oraz rekrutujemy dla naszych klientów m.in. w Belgii, Holandii i Niemczech.

Jako agencja pracy tymczasowej z powodzeniem pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na polskim i europejskim rynku pracy. Większość naszych pracowników znajduje zatrudnienie w zakładach produkcyjnych, logistyce, firmach budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej.

Przewiń do profilu firmy