Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

HUMAN PRO LOGISTICS SP. Z O.O.

  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • produkcja i pakowanie kosmetyków zgodnie z zaleceniami klienta.

Wymagania pracodawcy

  • sumienność i uczciwość,

  • zdolności manualne.

Pracodawca oferuje

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00,

  • stawkę godzinowa 20,70 brutto/h; stawka nocna 23,70 brutto/h,

  • umowę zlecenie,

  • stabilność zatrudnienia, pracę na stałe,

  • prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Human Pro Logistics jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka i Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy oraz Azji do prac związanych z produkcją i logistyką towarów. W Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Przewiń do profilu firmy