Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

KTD Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o.O firmie

KTD Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o.

Sztutowska 10

Gdańsk

Producent mebli oraz elementów meblowych poszukuje pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowanie materiału do obróbki
  • Pomoc w obróbce operatorom maszyn
  • Kontrola jakościowa wykonywanych elementów
  • Utrzymywanie w należytym porządku stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Przyuczenie do zawodu
  • Umowę o pracę
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne