Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

Lohmann Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Lohmann Polska Sp. z o.o.

Krzemowa 2

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn
  • Pakowanie produktów gotowych
  • Odpowiednie oznaczenie wyrobów gotowych
  • Wykonywanie kontroli jakości półproduktów , produktów gotowych według planów kontroli
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Obsługa komputera

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane zawodowe, średnie techniczne;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami na linii produkcyjnej;
  • gotowość do pracy dwuzmianowej;
  • zaangażowanie w powierzone prace;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiet Office).

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej;
  • wsparcie na starcie - wdrożenie do pracy na stanowisku;
  • szkolenia niezbędne do dalszego rozwoju;
  • bardzo dobre warunki pracy, pełne zaplecze socjalne;
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (np. prywatna opieka medyczna).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Lohmann to światowej klasy producent i konwerter rozwiązań na bazie specjalistycznych taśm jedno- i dwustronnie klejących. Zatrudniając około 1800 pracowników w 29 międzynarodowych lokalizacjach na całym świecie, nieustannie opracowujemy nowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania. Pragniemy tworzyć innowacyjne produkty i inwestować we wspólną, lepszą przyszłość. Zainteresowany/a?

Dołączając do nas staniesz się członkiem międzynarodowego zespołu.

Pracownik produkcji, Krzemowa 2, Gdynia