Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

AIC S.A.

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Produkcja wymienników ciepła.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby chętne do pracy przy produkcji wymienników ciepła, dyspozycyjne do pracy zmianowej – w godzinach 6-14, 14-22 i 22-6.

To oferujemy

  • pracę od zaraz

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, bez okresu próbnego

  • wypłatę na czas

  • bonusy miesięczne – za brak nieplanowanych absencji

  • pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

  • komfortowe, bezpieczne warunki pracy

  • stołówka, do dyspozycji pracownika kawa, herbata

  • bezpłatny parking

  • nowoczesny park maszynowy

  • dogodna lokalizacja – firma mieści się blisko obwodnicy, przystanek autobusowy pod firmą

  • odzież roboczą

  • schludne szatnie i prysznice

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy