Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ARTMAG MAGDALENA MATULEWICZ

3 0105 000 brutto / mies.
  • Giby (pow. sejneński)

    Giby (pow. sejneński), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca związana z produkcją palisady drewnianej:

  • Ostrzenie, fazowanie

  • Przecinanie

  • Pakowanie

  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • punktualność

  • odpowiedzialność

  • pracowitość

  • lojalność

To oferujemy

  • stałą pracę

  • miła atmosfera

  • przerwa 30-40 minut

O nas

Firma ARTMAG istnieje na rynku od 2016r.

Zajmuje się produkcją palisady drewnianej. Jest ona wyrabiana z surowego drewna, stosowego najczęściej sosnowego grupy gatunkowej:

S2A

S2B

Surowe drewno jest sortowane pod względem długości i grubości.

Następnie jest przecinane na określony wymiar najczęściej od 50 do 300 cm za pomocą DWUPIŁY. Później jest obtaczane na obtaczarkach i fazowane lub/i zaostrzane na fazowarkach i zaostrzarko - fazowarkach na wałki drewniane, o wymiarach średnicy od 4 do 12 cm o końcach:

szpic/faza

faza/faza

Gotowe wałki drewniane (palisada) są pakowane na palety w ilości od 67 do 210 szt. w zależności od średnicy wałków i przygotowywane do transportu.