Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Etisoft Sp. z o.o.O firmie

Etisoft Sp. z o.o.

Generała Józefa Sowińskiego 11

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn krojących,

  • sprawdzanie zgodności etykiet ze specyfikacją,

  • przekazywanie wykonanej produkcji na magazyn,

  • raportowanie pracy na komputerze,

  • przestrzeganie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • gotowość do rozwoju na produkcji (nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy),

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca w systemie 3-zmianowym),

  • duża precyzja i dokładność w działaniu, spostrzegawczość.

To oferujemy

  • pakiet powitalny,

  • dostęp do szkoleń i konferencji,

  • parking rowerowy,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • współpraca z ekspertami,

  • globalny zasięg,

  • zespoły sportowe wspierane przez firmę,

  • różnorodny zespół,

  • swoboda działania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.