Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Derksen Polska Sp. z o.o.

3 9654 748 brutto / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Praca na produkcji przy utrzymaniu procesu galwanizacji

  • Umieszczanie drobnych elementów stalowych w cylindrach galwanizerskich

  • Obsługa manipulatora do galwanizacji

  • Rozładunek dostarczonych elementów, transport palet

  • Dbanie o poprawne przeprowadzanie procesu galwanizacji

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Chęci do pracy

  • Umiejętność w pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od 1 sierpnia

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy UDT

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową- docelowo zatrudnienie przez klienta na umowę o pracę

  • Kompleksowe przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Odzież i obuwie robocze

  • Pracę w systemie czterobrygadowym

  • Możliwość nawiązania długookresowej współpracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 4042). Jesteśmy obecni na rynku od 2007r., świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Wiemy jaką wartość dla firmy stanowi dobry pracownik, a dla pracownika uczciwy pracodawca. Kierujemy się szacunkiem, uczciwością, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Przewiń do profilu firmy