Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

InterKadra Sp. z o.o.O firmie

3 010–5 500
brutto / mies.
  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 5:45-
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice, ul. Einsteina/ ul. Wyczółkowskiego

Twój zakres obowiązków

  • prace produkcyjne manualne,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o jakość produkcji.

Wymagania pracodawcy

  • wysokiego poziomu sprawności manualnej,
  • zdolności interpersonalnych oraz umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • dyspozycyjności, sumienności i skrupulatnego wykonywania obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętności pracy w grupie.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. z możliwością przejęcia bezpośrednio pod pracodawcę,
  • wynagrodzenie zasadnicze od 3010-3700 brutto
  • premię frekwencyjną 750 zł brutto za pełny przepracowany miesiąc,
  • premię sprzedażowo-wydajnościową do 1050 zł brutto
  • wczasy pod gruszą,
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych (codziennie ciepły posiłek),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
  • pracę w miłej i spokojnej atmosferze.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

InterKadra Sp. z o.o.

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Aktualne oferty pracodawcy
PPUT/22/KAT

Pracownik produkcji, Gliwice