Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

"FLYTRONIC" S.A.

3 5004 200 brutto / mies.
  • Bojkowska 43, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Bojkowska 43

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • U nas praca nie jest obowiązkiem jest nieustannym rozwojem i przygodą w której poznajesz etapy tworzenia bezzałogowych statków powietrznych i masz czynny w nich udział, możesz rozwijać się na wielu stanowiskach i działach - konstrukcji elektrycznych, mechanicznych, laminatów, integracji samolotów i wielu innych. Obowiązki dostosowujemy do zdolności i zainteresowań kandydata oraz planujemy jego ścieżkę rozwoju. Standardowe obowiązki to:

  • Montaż wyrobów gotowych i półproduktów zgodnie z obowiązującą dokumentacją techniczną

  • Kontrola jakościowa części i podzespołów

  • Testowanie wyrobów gotowych

  • Przenoszenie wyrobów na pola odkładcze

  • Realizacja zaplanowanej produkcji

  • Rozliczanie wykonanej pracy zgodnie ze zleceniem produkcyjnym

  • Identyfikacja zamontowanych zestawów

  • Rozliczanie części pobranych na stanowisko

  • Informowanie przełożonych o wszystkich awariach, niewłaściwej pracy urządzeń, oraz problemach technologicznych

  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości, czyszczenie i konserwację przyrządów po zakończeniu pracy

  • Wykonywanie innych doraźnych prac na polecenie przełożonych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie mininum średnie

  • Cechy osobowości: dokładność, precyzja, sumienność w wykonywaniu prac, cierpliwość, kultura osobista.

  • Kwalifikacje i umiejętności: konieczne zdolności manualne.

  • Zaświadczenie o niekaralności z KRK

  • Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

To oferujemy

  • Atrakcyjną premię po okresie próbnym

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym

  • Na każdym etapie pracy szkolimy i wdrażamy w obowiązki a każda grupa pracowników ma swojego wyszkolonego opiekuna Koordynatora

  • Pomagamy naszym pracownikom w codziennych kłopotach

  • Jesteśmy częścią dużej grupy WB co daje nam stabilność działania

  • W pracy mamy miłą atmosferę i wzajemnie się wspieramy

  • Mamy dobrze wyposażoną kuchnię, fantastyczną kawę i herbatę

  • W szatniach dostępne są dla pracowników kabiny prysznicowe

  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną

  • Nie ma u nas dress code'u za to otrzymujesz firmowe modne ubrania ochronne

  • Organizujemy spotkania integracyjne i drobne upominki dla pracowników

  • Świętujemy święta i nagradzamy w tym czasie pracowników

  • W pobliżu firmy wykupujemy miejsca parkingowe dla pracowników

O nas

FLYTRONIC S.A. jest wiodącym polskim ośrodkiem projektującym i produkującym specjalistyczne bezzałogowe systemy powietrzne. Prowadzone w firmie badania przemysłowe i prace rozwojowe w zakresie elektroniki, informatyki oraz mechaniki lotniczej charakteryzują się innowacyjnością na skalę światową.

FLYTRONIC to dynamiczna i nowoczesna firma inżynierska, skupiająca najwyższej klasy specjalistów. Działając na bazie doświadczeń zawodowych oraz pasji wybitnych specjalistów, firma stworzyła niepowtarzalne warunki rozwoju dla swojej kadry, zapewniające możliwość realizacji innowacyjnych przedsięwzięć.

Zapraszam na stronę: https://www.wbgroup.pl/flytronic/