Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

"KADOR" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 50010 000 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Leona Wyczółkowskiego 12

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków (zależny od kompetencji):

  • kompletacja elementów i montaż opakowań na produkcji;

  • obsługa maszyn do obróbki drewna;

  • obsługa załadunków i rozładunków z zastosowaniem sprzętu dźwigowego;

  • zabezpieczanie ładunków na samochodach i w kontenerach;

  • pakowanie urządzeń i maszyn w zakładach KADOR i bezpośrednio u klientów -Polsce i poza granicami kraju;

  • (Praca na miejscu w Gliwicach i wyjazdy na realizacje do naszych zakładów i klientów w Polsce i w Niemczech po nabyciu odpowiedniego doświadczenia/okresie próbnym)

Nasze wymagania

  • samodzielność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;

  • chęć oraz motywacja do pracy;

  • gotowość do pracy na produkcji i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej; dyspozycyjność dla projektów wyjazdowych od kilku dni do kilku miesięcy w kraju i za granicą.

  • Mile widziane:

  • umiejętności z zakresu mechaniki, obróbki drewna oraz obsługi elektronarzędzi;

  • uprawnienia na wózki widłowe i/lub suwnice;

  • doświadczenie na produkcji i /lub w pakowaniu eksportowym;

  • podstawy znajomości rysunku technicznego;

  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

  • Brzmi ciekawie, ale nie masz doświadczenia w wymienionych obszarach? - dajemy również szanse osobom nowym w branży!

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie;

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie ze 100% polskim kapitałem;

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków oraz premie;

  • ciekawą pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie nowych umiejętności i kwalifikacji;

  • pracę w systemie jednozmianowym;

  • szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia;

  • mamy stały zespół już od lat – praca w gronie wykwalifikowanych współpracowników;

  • udział w ciekawych projektach realizowanych w kraju i za granicą;

O nas

KADOR specjalizuje się w pakowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych. Oferujemy również profesjonalne usługi w zakresie montażu, demontażu oraz relokacji maszyn, urządzeń i całych linii technologicznych.

Profesjonalnie spakujemy wszelkiego typu urządzenia, a nasze solidne opakowania zabezpieczą towar na czas transportu drogą morską, lądową lub lotniczą.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wspieramy naszych klientów w doborze optymalnych rozwiązań.

40 lat na rynku, 5 zakładów i ponad 100 osób tworzących KADOR.

Dołącz do nas!