Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

HANSEN POLSKA sp. z o.o.

  • Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Możliwość pracy w soboty
  • Godziny pracy:6:30-14:30
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy produkcji stolarki okiennej oraz pracach organizacyjnych

  • Postępowanie według wskazań i planu nakreślonego przez Lidera

  • Dbałość o sprzęt firmowy - urządzenia, maszyny

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

  • Sprawność manualna

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne/ekonomiczne

  • Chęć rozwoju

  • Mile widziane doświadczenie przy produkcji konstrukcji okiennych lub pracach ślusarskich, meblarskich

To oferujemy

  • Praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji

  • Dostępny prywatny pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie

  • Dostępne świeże owoce dla Pracowników

O nas

Firma Hansen Polska z siedzibą w Głogowie Małopolskim k. Rzeszowa jest międzynarodowym producentem Konstrukcji Aluminiowo - Szklanych (fasady słupowo-ryglowe, fasady segmentowe, okna, drzwi).