Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

RAWOTECH WACŁAWEK RADOMSKI sp.j.

5 0006 500 brutto / mies.
  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • szlifowanie i gratowanie elementów spawanych- niewielkie konstrukcje i obudowy

  • prace ślusarsko-wykończeniowe małoseryjnych elementów blaszanych

  • prace przy montażu elementów gwintowanych w blachach (zgrzewanie, wprasowanie elementów złącznych)

  • dostawa elementów do klienta lub podwykonawcy

  • kontrola zgodności gotowych detali z dokumentacją

  • utrzymanie w porządku obsługiwanych maszyn oraz stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • samodzielność w powierzonych zadaniach

  • umiejętność rozwiązywania i analizowania błędów/problemów w produkcji

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

  • odpowiedzialność

  • zainteresowanie mechaniką i majsterkowaniem

  • wyobraźnia przestrzenna i dokładność

  • mile widziana umiejętność obsługi oprogramowania CAD 2D typu AutoCAD w zakresie wymiarowania i czytania dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzonych zadaniach (4000-5500zł netto/mc)

  • profil ciekawej produkcji prototypowej/małoseryjnej

  • pracę w systemie jednozmianowym

O nas

Firma RAWOTECH świadczy usługi z zakresu obróbki blach, spawania i obróbki skrawaniem CNC (toczenie, frezowanie). Nasz główny profil produkcji, to małe serie i prototypy, dzięki czemu realizowane zlecenia są ciekawe i różnorodne.