Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Jaeger Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Myśliwska 1, Gryfino
    Gryfino, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Jaeger Polska Sp. z o.o.

Myśliwska 1

Gryfino

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji wyrobów gumowych lub z tworzyw sztucznych w systemie 2- lub 3-zmianowym.

  • Obsługa pras hydraulicznych.

  • Przygotowywanie elementów do produkcji.

  • Montaż manualny elementów.

  • Dbanie i utrzymanie czystości stanowiska pracy.

  • Przestrzeganie i poprawa standardów bezpieczeństwa pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne.

  • Dbałość o szczegóły, dokładność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz dobra umiejętność organizacji własnej pracy.

  • Cierpliwość, zdolności koncentracji i inne cechy pozwalające na pracę przy elementach precyzyjnych.

To oferujemy

  • Nowoczesne, estetyczne i bezpieczne środowisko pracy.

  • Innowacyjną pracę na wysokim poziomie technologicznym w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie w ramach międzynarodowej grupy pracę od poniedziałku do piątku.

  • Stabilność wynagrodzenia oraz dodatkowe premie zależne od wyników.

  • Bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia narodzin dziecka etc.

Jäger Polska Spółka Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dostawca, zajmujący się produkcją wysokiej jakości komponentów i podsystemów z gumy, tworzyw sztucznych i metalu.

Jesteśmy częścią niemieckiego rodzinnego holdingu Arnold Jäger, zatrudniającego ponad 120 pracowników w Gryfinie i ponad 1000 pracowników na całym świecie. Od ponad 75 lat Grupa Jäger koncentruje się na projektowaniu rozwiązań technicznych dla przemysłu, energii odnawialnej, rolnictwa i ochrony środowiska.

Zaufanie, dynamiczne myślenie i lojalność są głównymi wartościami naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy