Pracownik produkcji - hartownik

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Łódź
    Rozwiązania przemysłowe to oprogramowanie, sprzęt i usługi, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej, co przekłada się na sprawniejszą działalność firmy. Klienci ze wszystkich branż o dużym zapotrzebowaniu energetycznym otrzymują kompleksowe produkty i usługi zwiększające niezawodność i poziom zabezpieczeń danej infrastruktury.

    Zadania:

    • Obsługa i kontrola procesu obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej części produkcyjnych;
    • Dbałość o zapewnienie jakości w obszarze produkcji dbałość o sprawne funkcjonowanie podstawowych parametrów procesu;
    • Dbałość o sprawne funkcjonowanie infrastruktury technicznej.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w obszarze obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej ( hartowanie, wyżarzanie, wegloazotowanie);
    • Umiejętność pracy w zespole- dyspozycyjność gotowość do pracy na zmiany;
    • Sumienność i samodzielność w pracy.
    Oferujemy:
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.