Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • HILDBURGHAUSEN, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 17.05.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa RES od kilkunastu lat z sukcesami świadczy usługi wspierające jakość w całej Europie.
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
    PRACOWNIK PRODUKCJI
    Miejsce pracy: HILDBURGHAUSEN

    Opis stanowiska:

    • Przepakowanie i oznaczanie podzespołów
    • Drobne naprawy części dla branży Automotive
    • Uzupełnianie prostej dokumentacji
    • Wsparcie działu produkcji / logistyki

    Wymagania:

    • Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodyscyplina
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym mile widziane

    Oferujemy:

      • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
      • Możliwość awansu w ramach struktury Grupy RES dla najlepszych
      • Szkolenia branżowe
      • Wsparcie w kwestiach zakwaterowania na miejscu
      • Doradztwo w kwestiach KNOW/HOW pierwsza praca w Niemczech

    Stawka godzinowa brutto:

    10,00 EUR – znajomość j. niemieckiego

    CV w formacie pdf prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    Zastrzegamy prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Podane przez Pana/ią dane osobowe będą przetwarzane przez RES Polska Sp. z o.o. przy ul. Łabędzka 47, 44-121 Gliwice, ("Administrator Danych") w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji i ewentualnego zawarcia umowy o pracę, bądź umowy cywilnoprawnej. Administrator Danych informuje, że dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) i b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016r., poz. 922, ze zm.) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz prawo do ich poprawiania.

    Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 lat lub w przypadku zawarcia umowy przez okres dłuższy – do zakończenia okresu trwania umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do przekazanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia tych danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Dane osobowe nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz brak zgody lub jej cofnięcie uniemożliwia Pani/Panu udział w procesie rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji i ewentualnego zawarcia umowy o pracę, bądź umowy cywilnoprawnej. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącymi przysługującymi mi prawami w związku z udostępnieniem danych dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.