Ta oferta pracy jest nieaktualna od 313 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji - hodowla storczyków-orchidei

  • Lippstadt, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fritz Hark Orchideen GmbH & Co.KG

    Jesteśmy jedną z wiodących hodowli storczyków na świecie. Rozmnażanie tych roślin możliwe jest tylko w laboratorium. Zatrudniamy około 700 osób. W firmie Hark spotkają się Państwo z miłą atmosferą i spokojną pracą.

    Miejsce pracy: Lippstadt
    Region: Niemcy

    Opis stanowiska:

    Niemiecka firma poszukuje osób do produkcji przy rozmnazaniu storczyków. Praca polega na oddzielaniu, przy pomocy skalpela i pesety, pędów nowych roślin od łodygi i umieszczeniu ich w odżywce. Praca w warunkach sterylnych, wymagająca "wyczucia w palcach". Znajomość języka nie jest wymagana.

    Wymagania:
    • motywacja do pracy
    • dokładność
    • skrupulatność
    • zdolności manualne, "wyczucie w palcach"

    Oferujemy:

    • 6-miesieczne umowy sezonowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firme Hark Orchideen z siedzibą w Lippstadt (Niemcy) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma Hark Orchideen z siedzibą w Lippstadt, Niemcy przy ul. Windmüllerstr. 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.