Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agencja zatrudnienia Want 2 Work Sp. z o.o. (wpis do rejestru numer 2329) z siedzibą
    w Gliwicach przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 9, tel.: (32) 777 53 11, jest dynamicznie
    działającą firmą rekrutującą pracowników na rynek holenderski. Obecnie poszukujemy pracowników
    Region: Północna i Południowa Holandia

    Opis stanowiska:

    • kontrola jakości,
    • etykietowanie,
    • przygotowanie towaru do wysyłki,
    • pakowanie,
    • inne prace produkcyjne,
    • przestrzeganie norm higieny zakładu pracy.

    Wymagania:

    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
    • oraz czynne prawo jazdy,
    • gotowość podjęcia pracy na minimum 6 miesięcy,
    • wyjazd w tym tygodniu.

    Oferujemy:

    • legalną pracę z gwarancją godzin,
    • kontrakty na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
    • możliwość nadgodzin,
    • firmowe zakwaterowanie,
    • bezpłatny transport do pracy i z pracy,
    • gratis firmowe ubranie robocze,
    • opiekę polskich koordynatorów,
    • holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
    • nieodpłatne certyfikaty,
    • pomoc przy wyrabianiu numeru SOFI.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom