Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji i montażu mebli

P.P.U.H. "KADRYL"O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji mebli

  • Przygotowanie mebli w zakładzie produkcyjnym

  • Montaż szaf, garderób, mebli kuchennych, mebli na wymiar u klienta

  • Bieżące prace serwisowe

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji wykonawczej- warunek konieczny

  • Sumienność i dokładność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy

  • Samochód do celów służbowych

  • Wynagrodzenie negocjowane indywidualne

P.P.U.H. "KADRYL"

Kadryl Meble

Od 2007 roku nasza firma zajmuje się produkcją mebli do zabudowy wnętrz mieszkalnych, biurowych i restauracji.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów cenionych architektów pozwala z powodzeniem spełniać wymagania naszych klientów.

W naszych produktach nie boimy się stosować nowoczesnych materiałów i rozwiązań technologicznych. Nie zapominamy również o tradycji i klasyce w meblarstwie.

Usługi, które wykonujemy charakteryzują się wysoką jakością, profesjonalizmem i terminowością.

Więcej o nas: http://kadrylmeble.pl/

Przewiń do profilu firmy