Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji i Utrzymania Ruchu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Sambud-2 Bielecki i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, działająca od 1992 roku w branży stalowej prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Opis stanowiska:
    • praca przy produkcji wyrobów stalowych
    • obsługa linii produkcyjnej
    Wymagania:
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    • umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • mile widziane uprawnienie obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • szkolenia poszerzające umiejętności
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • premia uznaniowa
    • karta Multisport plus – Benefit System

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).