Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Introligatornia

AN STUDIO SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Poznań (okolice), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
AN STUDIO SA jest drukarnią offsetową działającą na rynku od ponad 25 lat specjalizującą się w druku akcydensów reklamowych, materiałów POS oraz opakowań dla branży kosmetycznej, spożywczej i in.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pracownik Produkcji - IntroligatorniaNumer ref.: PP/08/16
Opis stanowiska:
  • prace ręczne przy wykańczaniu, kompletowaniu i pakowaniu produktów
  • obsługa urządzeń (po przeszkoleniu)
  • praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn

Wymagania:
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i w poligrafii
  • doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • zdobycie doświadczenia w pracy na produkcji
  • przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych podanych w zgłoszeniu.

Administratorem danych jest AN STUDIO Spółka Akcyjna, NIP: 972-12-51-866, REGON:360033408, KRS 0000530543,  z siedzibą w Suchym Lesie 62-002, przy ul. Stefańskiego 7, tel. 61 843 38 31, e-mail: [email protected] Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W każdym momencie może Pan/Pani cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: [email protected], co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne