Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Introligatornia

AN STUDIO SA

  • Suchy Las (pow. poznański)

    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • prace ręczne przy wykańczaniu, kompletowaniu i pakowaniu produktów

  • obsługa urządzeń (po przeszkoleniu)

  • praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i chęci do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na produkcji i w poligrafii

  • doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • stabilne zatrudnienie

  • zdobycie doświadczenia w pracy na produkcji

  • przyjazną atmosferę

AN STUDIO SA jest drukarnią offsetową działającą na rynku od ponad 25 lat specjalizującą się w druku akcydensów reklamowych, materiałów POS oraz opakowań dla branży kosmetycznej, spożywczej i in.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.