Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik produkcji

  • Janikowo k/Poznania, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

    Dla naszego Klienta, drukarni, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Nr ref.: 27363
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Janikowo k/Poznania

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie rozdruków (próbek) farb
    • ustawienia towaru na półki (farby)
    • prace pomocnicze w dziale produkcji
    • dbanie o porządek w pracy

    Oczekiwania:

    • wykształcenie średnie
    • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych lub w magazynie
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • skrupulatność, dokładność
    • motywacja do pracy
    • badania sanepidu
    • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

    Oferta:

    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • praca w pełnym wymiarze na II zmiany
    • umowa o pracę
    • praca w Janikowie k/Poznania (dojazd we własnym zakresie)

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)