Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o.O firmie

  • Jasin (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma Rhenus Automotive Assembly Sp. z o. o., dostawcą usług produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Bezpośredni udział w procesie produkcyjnym
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Prawidłowe użytkowanie i zabezpieczenie materiałów i wyrobów
  • Prawidłowe i bezpieczne użytkowanie narzędzi, maszyn i sprzętu
  • Stosowanie się do procedur BHP i Jakości
  • Obsługa suwnicy

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 06:00 – 14:00, 14:00 – 22.00, 22.00 – 06.00,
  • wykształcenie zawodowe,
  • zdolności manualne,
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,
  • dbałość za powierzony sprzęt,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i suwnic będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • cykliczny wzrost wynagrodzenia
  • prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • system premiowy
  • dostęp do szkoleń
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego
  • możliwość przyuczenia do wykonywanych obowiązków
Osoby, które spełniają powyższe wymagania i są zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie do CV następujących zgód:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Portowa 74,  44-102 Gliwice moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie koniecznym do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Portowa 74, 44-102 Gliwice.

Ogłoszenie archiwalne