Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

RHENUS AUTOMOTIVE ASSEMBLY sp. z o.o.O firmie

RHENUS AUTOMOTIVE ASSEMBLY sp. z o.o.

Poznańska 38

Jasin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni udział w procesie produkcyjnym

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego

  • Prawidłowe użytkowanie i zabezpieczenie materiałów i wyrobów

  • Prawidłowe i bezpieczne użytkowanie narzędzi, maszyn i sprzętu

  • Stosowanie się do procedur BHP i Jakości

  • Obsługa suwnicy

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 06:00 – 14:00, 14:00 – 22.00, 22.00 – 06.00,

  • wykształcenie zawodowe,

  • zdolności manualne,

  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,

  • dbałość za powierzony sprzęt,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i suwnic będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • cykliczny wzrost wynagrodzenia

  • prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • system premiowy

  • dostęp do szkoleń

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego

  • możliwość przyuczenia do wykonywanych obowiązków

Firma Rhenus Automotive Assembly Sp. z o. o., dostawcą usług produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Przewiń do profilu firmy