Oferta pracy

Pracownik produkcji

Deceuninck Poland Sp. z o.o.O firmie

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

Poznańska 34

Jasin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie profili PVC oraz przygotowanie kontenerów z gotowym produktem

  • Praca przy linii produkcyjnej i współpraca z operatorem linii

  • Kontrola jakościowa produktu

  • Przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • Gotowość do pracy w systemie IV brygadowym (grafik w układzie: 2-3 dni pracujące / 2-3 dni wolne – ok. 15 dni pracujących w miesiącu)

  • Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę (do 4430 zl brutto na okresie próbnym, do 4740 po okresie próbnym – wraz z premiami) - zatrudnienie od zaraz

  • Możliwość rozwoju i szkoleń

  • Opieka medyczna Medicover (również pakiet partnerski lub rodzinny)

  • Bony na Boże Narodzenie, dofinansowanie wypoczynku,

  • Dofinansowanie do posiłków, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Świadczenia pieniężne za narodziny dzieci lub ślub, nagroda za polecenie pracownika,

  • Darmowy parking

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia nas oraz naszych usług. Dzięki takiemu podejściu od ponad 80 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie. Innowacje, ekologia i design to filary naszej strategii, którą budują ludzie. Nasze osiągnięcia to suma pracy nas wszystkich – na wszystkich stanowiskach.

Przewiń do profilu firmy