Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

P.P.H.U. BUDOPLAST

4 0005 000 brutto / mies.
  • Towarowa 29, Jasło
    Jasło, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + delegacje + nadgodziny

Towarowa 29

Jasło

Twój zakres obowiązków

  • praca na hali produkcyjnej związana z produkcją stolarki aluminiowej

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz elektronarzędzi

  • dbałość o jakość wykonanych elementów

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

  • odpowiedzialność,

  • dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie ( nie jest konieczne )

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki:

  • stawka godzinowa od 15 zł/h (netto),

  • nadgodziny płatne + 50%

  • dodatek za delegacje,

  • dodatek za przepracowany miesiąc,

  • praca w trybie jednozmianowym,

O nas

Firma BUDOPLAST zajmuje się szeroko pojętą produkcją i montażem stolarki aluminiowej. Zajmujemy się wykonywaniem zleceń od tych najmniejszych aż po duże inwestycje.