Pracownik produkcji

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (możliwość pracy w niepełnym wymiarze)

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
    Nr ref:(JAC/05/17)

     Opis stanowiska:

    • Praca na jednym z działów produkcyjnych (lakiernia, obróbka mechaniczna, kompletacja, dział jakości).
    • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej.
    • Prace pomocnicze na działach.

     Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
    • Dobra kondycja fizyczna.

     Oferujemy:

    • Pracę na pełny etat (umowa o pracę) lub w niepełnym wymiarze (umowa zlecenie)
    • Pracę w systemie zmianowym.

    Dodatkowe informacje:

    • PRACA OD ZARAZ!
    • Kontakt telefoniczny: 539 549 417
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.