Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Asistnet Work Group O firmie

22 zł brutto / godz.
  • Józefów (pow. otwocki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Nasz Klient jest polską firmą produkcyjną . Firma prężnie działa zarówno na rynku polskim jak i na rynkach całej Europy od ponad 50-ciu lat.
Specjalizują się w precyzyjnych konstrukcjach stalowych i plastycznej obróbce blach i profili.
W asortymencie firmy znajdziesz między innymi  regały magazynowe, podesty do rusztowań, a także stelaże podtynkowe do urządzeń sanitarnych i wiele innych.

Poszukujemy stałych pracowników na stanowisko
Lokalizacja: ul. Małowiejska, Warszawa

Dojedziesz do nas
Przystanek ZTM (Autobus)
Falenica 02
PKP
Przystanek kolejowy
Falenica
Z powyższych przystanków czeka Cię 8 minutowy spacer do miejsca pracy

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:
Pamiętaj że wszystkiego Cię nauczymy, nie musisz mieć  doświadczenia.
Kierownik dopasuje do Ciebie zadania do których należeć będzie np.:
  • Pomoc przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Prace porządkowe;
  • Przestrzeganie zasad BHP
Szukamy kogoś….
  • Z dobrą organizacją pracy własnej;
  • Nie bojącego się pytać o niezrozumiałe zagadnienia;
  • Gotowego do pracy 3 zmianowej;
  • Potrafiącego współpracować w zespole.
Dlaczego warto z nami współpracować?
Poniżej konkrety:
  • Pracujemy w systemie 3 zmianowym;
  • Nie pracujemy w weekendy;
  • Oferujemy umowę zlecenie (Pierwsza na 3 msc.);
  • Stawkę godzinową: 20 zł brutto.
JAK WYGLĄDA REKRUTACJA:
Zazwyczaj zajmuje 2-3 dni do otrzymania przez Ciebie informacji o zatrudnieniu.
Mamy dwa etapy, pierwszy w biurze agencji w Warszawie, drugi bezpośrednio w firmie Klienta.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy