Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji (K/M)

Carpediem Poland Sp. z o.o.O firmie

  • 06536 Südharz , Niemcy (340 km od Zgorzelca, Saksonia), Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sortowanie wyrobów drzewnych na tartaku,
  • obsługa maszyn i urządzeń.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta,
  • zapewniamy mieszkanie,
  • niemiecką umowę o pracę,
  • możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę,
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne,
  • niemieckie ubezpieczenie,
  • możliwość zaliczek,
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów,

OCZEKUJEMY:

  • znajomości języka niemieckiego,
  • prawa jazdy kat. B oraz samochodu;
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-zmianowym

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy?

Nie zwlekaj i już teraz wyślij swoje CV klikając w przycisk Aplikuj lub skontaktuj się pod numerem: +48 668 817 007.

www.carpediempersonal.eu

numer certyfikatu: 6760

Ogłoszenie archiwalne