Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji (K/M) - branża osłon okiennych

Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.O firmie

  • Mazowiecka 70A, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Mazowiecka 70A

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • terminowe i dokładne wykonywanie pracy według zleceń produkcyjnych,

  • optymalizację stanu potrzebnych materiałów na stanowisku,

  • współpracę z działem magazynowym,

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • jesteś zaangażowany w pracę, którą wykonujesz,

  • cechuje Cię sumienność i dokładność,

  • jesteś gotowy do podjęcia pracy fizycznej,

  • masz doświadczenie w pracy na produkcji lub chcesz je zdobyć.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę :),

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat),

  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22),

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii,

  • wdrożenie oraz szkolenie na początkowym etapie pracy,

  • szereg dodatkowych benefitów, m.in.: wysokie rabaty na nasze produkty, premie świąteczne, prywatna opieka medyczna Medicover, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premie świąteczne

  • prezenty świąteczne dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie CV

2

Selekcja CV

3

Kontakt telefoniczny

4

Zdalna rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna

Firma Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. działa w Polsce od 7 lat. Jesteśmy liderem na rynku osłon okiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych rolet zewnętrznych i plisowanych, markiz, żaluzji i moskitier. Nasze produkty docierają do ludzi w całej Europie, dbając o ich prywatność oraz ochronę przed słońcem.

Przewiń do profilu firmy