Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji (k/m/i)

Reifenwerk Heidenau GmbH & Co. Produktions KG

  • Heidenau, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja surowych opon na maszynach do konfekcjonowania

  • Kontrola i zapewnienie jakości produktu

  • Uzupełnianie materiałów w maszynach do konfekcjonowania

  • Wykonywanie czynności przygotowawczych i poprodukcyjnych przy maszynach

  • Transport surowych opon i materiałów produkcyjnych

  • Kontrola i Dokumentacja procesu jakości zgodnie z systemem zarządzania jakością

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego od poziomu B1

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Ukończone wyksztalcenie zawodowe

  • Podstawowa wiedza z zakresu przetwarzania gumy lub elastomerów oraz z zakresu działania urządzeń produkcyjnych

  • Zdolności manualne

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Poczucie odpowiedzialności i rzetelności pracy

  • Uprawnienia na wózek widłowy będzie dodatkowym atutem

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie na początek: 12,10 EUR/h brutto

  • Dodatki za pracę w nocy (25%-27% netto)

  • Podwyżka pensji po okresie próbnym

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (200 Euro/miesiąc)

  • 27 dni urlopu od pierwszego roku pracy

  • Pewne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z tradycjami, będącej od ponad 70 lat na rynku

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Regularny czas pracy

  • Zakładowy system świadczeń emerytalnych i zdrowotnych

  • Koleżeńskie środowisko pracy

  • Dobry dojazd środkami komunikacji miejskiej

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

  • Korzystne położenie w pobliżu autostrady A4 i A17 nie daleko granicy z Polską (115 km)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

Fabryka opon HEIDENAU jest niemiecką firmą z wieloletnią tradycją i od ponad 70 lat produkuje opony diagonalne do motorowerów, skuterów, motocykli, samochodów zabytkowych, sportów motorowych i wielu innych. Ponad 550 różnych typów opon jest produkowanych w naszej fabryce przez około 200 pracowników przy dużym nakładzie pracy ręcznej.

Przewiń do profilu firmy