Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji (k/m)

Brökelmann Polska Sp z.o.o.O firmie

  • Arki Bożka 8, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Brökelmann Polska Sp z.o.o.

Arki Bożka 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych do obróbki aluminium oraz kontrolowanie procesu produkcyjnego,

  • praca zgodnie ze standardami i oczekiwaniami klientów zewnętrznych oraz kontrola jakości wytworzonego produktu,

  • terminowe realizowanie planu produkcji,

  • współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia dostępności urządzeń produkcyjnych,

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

  • praca na III zmiany;

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na produkcji, miele widziane w branży motoryzacyjnej,

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • motywacja i zaangażowanie w swoje zadania,

  • chęć długofalowej współpracy i rozwoju;

To oferujemy

  • praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;

  • dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • zdobycie dodatkowych uprawnień (wózki widłowe, suwnice, uprawnienia SEP),

  • kursy językowe z lektorem na terenie firmy,

  • dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych,

  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • udział w corocznych imprezach integracyjnych,

  • premie świąteczne,

  • premie za wnioski racjonalizatorskie,

  • premia za polecenie kandydata do pracy

  • 2 000 pln już po 5 miesiącach pracy poleconego pracownika,

  • darmowe porady prawne,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premia do wysokości 500 zł,

  • przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • premia świąteczna

  • dofinansowanie do posiłków

  • bezpłatne porady prawne

Firma Brökelmann Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu w branży Automotive. To nowoczesny zakład produkujący części aluminiowe m.in. dla takich marek jak Mercedes, Jaguar Land Rover, BMW, Audi, Volkswagen i innych marek premium.

Przewiń do profilu firmy