Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji (k/m)

IFM ECOLINK

3 0003 500 brutto / mies.
  • Północna 6, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • montowanie drobnych elementów

  • osadzanie drobnych części na końcówkach kabli

  • wstępne sprawdzanie jakości

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • dokładność i rzetelność w pracy

  • obsługa komputera na poziomie podstawowym

To oferujemy

  • pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy na stanowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy: 3000 brutto na start plus do 500 zł brutto premii zgodnie z regulaminem wynagradzania obowiązującego w firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na 3 zmiany w godz. 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00 i 22.00 - 6.00

  • dodatek za pracę w nocy

  • dofinansowanie posiłków 50%

  • nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • bony świąteczne

  • zaufanie i szacunek

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

IFM ECOLINK

ifm ecolink w Opolu to firma która od 10 lat zajmuje się produkcją szerokiej gamy produktów technologii połączeniowej, tj. przewodów i kabli łączeniowych, przyłączy do czujników, wtyków kablowych i wielu innych wyrobów dla automatyki przemysłowej. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu zatrudniającego około 6500 osób a w Opolu zatrudniamy już około 600 pracowników i ciągle się rozwijamy.

W związku z rozbudową linii produkcyjnych, poszukujemy kobiet oraz mężczyzn na stanowisko: pracownik produkcji.

Przewiń do profilu firmy