Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

FLEXIDEA Sp. z o.o.

  • Kanie (pow. pruszkowski)

    Kanie (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:6:0-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + dodatek zmianowy

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta będącego globalnym producentem innowacyjnych kosmetyków oferowanych kobietom i mężczyznom, szukamy pracowników na stanowisko: Operator Urządzeń Konfekcjonujących.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej,

  • przezbrajanie i ustawianie maszyn pod konkretną produkcję,

  • uzupełnianie komponentów,

  • wykonywanie prostych prac montażowych,

  • odkładanie do kontroli wyrobu gotowego zgodnie z instrukcjami,

  • dbanie o stan maszyn,

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do pracy 3 zmianowej w systemie czterobrygadowym,

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • samodzielność, operatywność w działaniu, dyspozycyjność,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, które możemy wykonać przed zatrudnieniem.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę,

  • stałą, ciekawą pracę w zakładzie produkcyjnym, będącym liderem w zakresie produkcji kosmetyków na całym świecie,

  • pracę w bezpiecznym środowisku i w nowoczesnych warunkach,

  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi premiami.

Oferujemy również dojazd do miejsca pracy oraz powrót:

Warszawa, Piastów, Pruszków, Otrębusy, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Kozerki, Jaktorów, Międzyborów, Żyrardów.

Flexidea to zespół profesjonalistów, którzy od 15 lat wspierają najlepszych pracodawców w zakresie rekrutacji, selekcji oraz zatrudniania personelu w obszarach produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy