Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Nestlé Polska S.A.

  • Kargowa

    Kargowa, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego, osiągnięcie założonej jakości produktu, zgodność parametrów procesu z Systemem Zarządzania Jakością, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • gotowość do pracy w systemach zmianowych (system 3-zmianowy i 4-brygadowy).

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia i pracy w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej

  • wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska

  • bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, projekty)

  • stabilne zatrudnienie

  • dowóz pracowników z Sulechowa oraz Trzebiechowa, Bojadeł, Klenicy, Swarzynic i Karszyna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy