Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji Kartonów

Job Talent NV

  • Tongeren, Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie instrukcji i planów produkcyjnych u teamlidera

  • Meldowanie zapotrzebowania na surowiec na magazynie

  • Ręczne składania kartonowych pudełek w produkcji detalicznej

  • Pakowanie do kartonów opakowań przeznaczonych do wysyłki w stanie surowym

  • Odcinanie tekturowych elementów nożem do papieru

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na produkcji

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się

  • Sprawność manualna, obsługa noża do papieru

  • Przyjazne usposobienie skierowane na pracę w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy uzupełnione szerokim pakietem świadczeń socjalnych takich jak: pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny

  • Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • Szkolenie na wózki widłowe po kilku tygodniach pracy na produkcji

  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Naszym klientem jest producent kartonowych opakowań transportowych i okolicznościowych.

W ich ofercie znajdują się wszelkiej maści i wielkości pudełka, kartony i tuby. Dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty tej firmy, pilnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji Kartonów

Przewiń do profilu firmy