Oferta pracy

Pracownik Produkcji

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.

temar

Katowice

PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą: 40-749 Katowice, ul. Tartaczna 34

Największy w Polsce importer serów oraz artykułów nabiałowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

OPIS STANOWISKA

  • Przyjmowanie i wydawanie produktów do/po krojeniu/pakowaniu
  • Przygotowanie produktów do krojenia
  • Prace związanej z pakowaniem
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Obsługa urządzeń linii produkcyjnej podczas krojenia, pakowania i ważenia
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy
  • Odpowiedzialność za ład, porządek i bezpieczeństwo na swoim stanowisku pracy
  • Praca w temperaturze od (+2) do (+8) st. C w systemie dwuzmianowym 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia zawodowego lub średniego
  • Dużej dyscypliny w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
  • Sumienności i dokładności przy wykonywanej pracy
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • Termin podjęcia pracy: od zaraz
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z nowoczesnymi systemami i narzędziami pracy w systemie dwuzmianowym
  • Pełną wyzwań pracę w młodym dynamicznym zespole i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię motywacyjną
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym miedzy innymi dopłaty do wypoczynku, kartę Multisport, bony świąteczne oraz pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę

ZGŁOSZENIA (CV, referencje, zgoda na przetwarzanie danych osobowych)
prosimy nadsyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy